Dzisiaj pierwsze dłuższe bieganie po grudniowo-styczniowej przerwie. Na tapecie wycieczka biegowa trasą Grubej 15, Trójmiejskiego Ultra Track. Dobrze było ją zrobić przed startem, który już 17 lutego i poznać górki i ścieżki;) Aura nam sprzyjała, ponieważ do Trójmiasta zawitała zima i miło było pokonywać kolejne kilometry po zaśnieżonych górkach. Oczywiście trasę kontemplowali chyba tylko członkowie grupy dokładnej, która zamykała stawkę – w wilczym szyku przywódcy stada 😉 18,4 km pokonaliśmy w 2:49 min.

Podczas wycieczki mogliśmy też testować buty marki Salomon. Czemu więc nie skorzystać z takiej możliwości. Wskoczyłem w nówki sztuki Salomony Sence Ride. Buty okazały się bardzo wygodne i co najważniejsze przyczepne, co można było sprawdzić na zbiegach. Bieżnik, który wydaje się na bardziej szutrowy teren, dobrze sprawdzić się na ośnieżonych pagórkach TPK.

Podsumowując wycieczka, którą przygotowała Agata była bardzo fajna, a to zapewne dzięki fajnemu towarzystwu.

A po Grubej 15 został jeszcze do realizowania deser czyli morsowanie. Dzisiaj w końcu w zimowej aurze,czyli tak jako powinno być za każdym razem. Poza kąpielą morsiki tarzały się też w śniegu, a woda była gorąca jak zupa 😉

Na koniec jeszcze zdjęcia z Grubej 15

Comments

comments

%d bloggers like this: